Garážové brány

  • Sekcionálne garážové brány

  • Dlhoročná tradícia Nemecká firma Hörmann je vedúcim výrobcom a predajcom garážových brán v Európe. V rámci svojho portfólia sa firma zaoberá výrobou a predajom sekčných garážových a priemyslných brán, ale taktiež aj rolovacích, protipožiarnych a rýchlobežných brán, vchodových a interiérových dverí a motorických pohonov. Od roku 1935, kedy bola firma založená, predala viac ako 20 miliónov garážových brán takmer v každom kúte sveta .Hörmann je v súčasnom svete garážových brán pojem, záruka kvality, bezpečnosti a spokojnosti zákazníkov. Firma, ktorá začala ako rodinný podnik, je aj naďalej vedená vnukmi zakladateľa Augusta Hörmanna a v súčasnosti v 27 špecializovaných závodoch v Európe, Severnej Amerike a Ázii zamestnáva viac ako 6000 zamestnancov.
  1. Úspora priestoruSekcionálne garážové brány Hörmann sú montované na ostenie z vnútornej strany garáže a nezaberajú tak zbytočne priestor garáže a neuberajú ani na prejazdovej šírke. Sekcie garážovej brány sú zabudované tesne pod strop garáže, čo prispieva k maximalizácii priestoru. V porovnaní s výklopnými bránami poskytujú o 14 cm väčšiu prejazdovú šírku.
  • Nemecká kvalitaVeľkou devízou z hľadiska kvality je fakt, že všetky komponenty sekcionálnych garážových brán Hörmann sa navrhujú a vyrábajú priamo v Nemecku v rámci firmy podľa normy DIN ISO 9001 a bez akýchkoľvek iných dodávateľov a zároveň sú preskúšané nezávislými inštitútmi, zameranými na testovanie bezpečnosti a kvality. Sekcionálne garážové brány sú certifikované v súladu s náročnými bezpečnostnými požiadavkami európskej normy 13241-1. Vysokokvalifikovaní zamestnanci intenzívne pracujú na rôznych inováciách a ďalšom vývoji produktov, vďaka čomu neustále vznikajú nové patenty a celkový progres spoločnosti Hörmann na svetovom trhu.Kvalita sekcionálnych garážových brán značky Hörmann je rokmi testovaná v reálnych podmienkach používania. S prispením vynikajúcich technických riešení a dôsledného dodržiavania výrobných postupov vzniká vysokokvalitný konečný produkt, na ktorý máte 10 ročnú záruku a 5 ročnú záruku na motorické pohony Hörmann.
  • Vzhľad a konštrukcia panelovPanely sekcionálnych garážových brán Hörmann sú vyrábané podľa požiadaviek zákazníka s hrúbkou 42 mm resp. až 67 mm s maximálnou možnou izoláciou. Jadro panelu tvorí polyuretánová izolačná výplň. Povrch panelov je skonštruovaný z pozinkovaného oceľové plechu, na ktorý je vo viacerých vrstvách nanesená ochranná a oteru vzdorná povrchová úprava. Konštrukcia panelov je navrhnutá tak, aby bola dosiahnutá najlepšia stabilita, prijemný a pokojný chod brány. Vďaka trvalo elastickým tesneniam sú sekcionálne garážové brány Hörmann extrémne odolné voči vplyvom vetra. Panely sú vyrábané so šiestimi druhmi prelisov: úzky prelis S, stredný prelis M, široký prelis L, dvojitý prelis D, trojitý prelis T a kazetový prelis.